...nad dopisy diváků... :-)

Možnost vidět vaši skupinu v červenci na zámku Hrubá Skála byla náhoda, v sobotu do Hradce Králové jsem ale jel již "najisto" .

Protože žádnou firmu nevlastním a tak nepřichází v úvahu zajistit si vaše vystoupení na firemním večírku  byly slavnosti královny Elišky jedna z mála možností vidět vás "naživo" a těch 200 km (počítám-li cestu do Hradce a zpátky) tím pádem nebylo zas tak daleko .

Vaše vystoupení byla taková "třešinka na dortu" toho dne a rád si je připomínám (ještě že někdo vymyslel fotoaparát), jeden snímek zasílám v příloze doplněný o citát oblíbeného autora.

Ať vám buší srdce radostí vám přeje a za zážitek z vystoupení děkuje Radim Cejnar
Dobry den,

na vystoupeni v Jihlave jsem videl Vase vystoupeni a byl jim nadseny.
Hodne uspechu pri krasnych tancich.

David Horava


 

Dobrý den!
Dne 14.července,jsem byl s rodinou na Vašem vystoupení v Boru u Tachova.Chci Vám jen napsat,že Vaše vystoupení bylo úžasné a prostě super.Skoukl jsem také ukázku vystoupení z Vašich stránek.Bezva,škoda jen že nejde uložit.
Ještě jednou děkuji za Vaše vystoupení,bylo opravdu moc pěkné,doufám,že se ještě někdy setkáme.
Ještě jednou díky moc,a přeji hodně úspěchů.
Stark Jiří


Vazena pani ci slecno Sedlackova,
v nedeli jsem mel tu cest vystupovat s Vami na Stribreni, coz se nepochybne zapise do nasi rodinne mytologie. Pri louceni jsem se ponekud neobratne vyjadril o tom, ze Vas soubor znam dlouhe roky. Dovoluji si tedy poslat ukazky fotografii z obdobi 1998 az 2001 z hradu Svojanova a ze Stribreni. Ten nedelni zazitek je k nezaplaceni.

Preji Vam a Vasim kolegynim vse dobre a tesim se zase nekdy na shledanou

Ivo Sulc z Chrudimi


Dobrý den,
včera jsem v Blansku viděl Váš nádherný tanec,a můžu říct, že mě Vaše vystoupení uchvátilo. To je důvod, proč Vám píšu. Chtěl bych se zeptat, jestli chystáte v blízké době nějaké další vystoupení v okolí města Blanska, nebo Brna. (I když si myslím, že je to nepravděpodobné).
Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí.

P.S. Doufám, že Vás ještě někdy uvidím.
S pozdravem Mario Šafárik


Dear 'Gratiae',

two days ago I have seen your performance at the Ronneburg - and I was very delighted. You had a wonderful way to move to the music and to dance your little funny stories. I loved the way you played with the audience and it's a joy to look at you.

I live in Frankfurt, I'm an actor and I work at the radio and at a (small but fine) theatre.

I would love to see you again.

Best wishes for your work and life!

Hans-Peter Schupp


Dobrý den,

moc se omlouvám, jak jsem na Vás tuto sobotu v Třešti zíral. Tři krásné ženy, které se tak ladně pohybují v rytmu dobové hudby a v kostýmech, které jejich půvab jen násobí, nejspíš způsobily, že jsem měl po celou dobu představení na tváři značně přihlouplý výraz :-)

S pozdravem,

David Rabens